Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]ktorego z was wrestlerzy jest najlepszy?


LumpreS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktore jest najlepszy?

1)John Cena

2)Rey Mystero

3)The Great Khali

4)Hornswoggle

5)Finlay

6)Edge

7)Shawn michaels

8)triple H

9)Randy Orton

10)The miz

11)big show

12)mark henry

13)primo

14)Husky harris

15)Kane

16)The undertaker

17)ric flair

18)santino marella

19)shad

20)shane mcmahon

21)The Rock

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

LumpreS

ZBIERAM -

 

jak dasz - to jesteś koxem i zajebisty

 

jak dasz + to jesteś noobem

 

Zbieram -

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

wejdz na www.romadoria.pl www.ikariam.pl www.wyscigiuliczne.pl

 

2_1294055767.jpg

Opublikowano

ten dział? Twoim zdaniem to powinno być w metinie?

 

@top

Zależy któremu będzie w scenariuszu dziś wygrać.

; )

Opublikowano

Ja nie rozumiem tego wrestlingu.Skoro to jest reżyserowane to jak ktoś może być lepszy od drugiego??? Bez sensu. Chyba ,że lepszy w grze to rozumiem.

                                                                                                                              qsHVsoT.png

Opublikowano

wwe to żenada ;p za dzieciaka się tym interesowałem, ale gdy dowiedziałem się że to aktorzy to buuu ; p

 

no ale za czasow pamiętam Mysterio i jego Coast Cop 619

Opublikowano

9)Randy Orton

16)The undertaker

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

adam małysz

No i na chuj spamujesz ;x

Potraktuje to jako prośbę o raport ...

Opublikowano

co masz na myśli randomie :huh:

takich jak ty to ja bąkiem zabijam.

Opublikowano

Yhym..

W jakiej '' gierce '' ;x

Dorośni...dobra koniec spamu ... <_<

 

'' Głupszym się ustępuje ''

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

1)Rey.

2)John Cena

3)Undertaker

4)triple H

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...